СПОСОБИ РОЗМІЩЕННЯ ГЕРАЛЬДИЧНОГО ДЕКОРУ В АРХІТЕКТУРІ

Автори:
Національний університет «Львівська політехніка», кафедра архітектури та реставрації

У статті проведена класифікація геральдичного декору в архітектурі Львова. На основі натурних досліджень фасадів будівель м. Львова виконано композиційний аналіз геральдичного декору, та визначено способи його розміщення в архітектурі

Mayer F. A., 1920. Handbook of ornament. New York: The Architectural Book Publish Company. P. Wenzel and M. Krakow, p. 35.

Кордунян О. П, 2010. Методика гармонійного пропорціонування об’ємно-просторової структури з урахуванням історично сформованого середовища на прикладі м. Чернівці. Вісник Національного університету "Львівська політехніка" Серія Архітектура, № 625,с. 158.

Лінда С. М., 2012. Структура “архітектурного знака” та “архітектурного тексту” в семіотичному аналізі об’єктів історизму. Вісник Національного університету "Львівська політехніка" Серія Архітектура, № 728, с. 16.

Мадзіні Дж. С., 2007. Геральдика історія, термінологія, символи і значення гербів та емблем, Астрель: ФСЕ. c. 103.

Мальська М. І., Завадовський Т., та Каднічанський Д., 2018. Туристичне львовознавство. Міщанські гмерки та шляхетські герби в архітектурі міста Львова. Київ: Центр учбової літератури, c. 68.

Слейтер С., 2005. Геральдика. Иллюстрированная энциклопедия. Издание второе, переработанное и дополненное. Москва: Изд-во Эксмо, c. 153.

Теліцин В. Л., 2003. Символи знаки емблеми. Енциклопедія. Москва: ЛОКІД-ПРЕСС: РИПОЛ, c. 59.

Торошкіна О. А., 2012. Семантика архітектури. Київ: НАУ, c. 96.