АРХІТЕКТУРНИЙ ВОРКШОП ЯК ПРИКЛАД ІНТЕНСИВНОГО КУРСОВОГО ПРОЕКТУВАННЯ

кафедра архітектрного проектування та інженерії, Національний університет "Львівська політехніка"
Кафедра дизайну та основ архітектури, Національний університет “Львівська політехніка”
кафедра архітектрного проектування, Національний університет "Львівська політехніка"

у статті йдеться про методику інтенсивного проектування під час архітектурних воркшопів, що використовуються у навчанні студентів та як спосіб залучення їх до партисипативного проектування. Як приклад, приведено воркшоп, що відбувався у 2016 році у Відні за участю студентів і викладачів з Технічного університету Відня (TUV), кафедри Містобудування (Stӓdtebau), НУ «Львівська політехніка» (НУЛП), кафедр Містобудування та Архітектурного проектування, Університету Лос Андес у Боготі (Universidad de los Andes, Bogotá).

Kashchenko T., 2012 Workshop as a creative method in achivment of sustainable architecture goals - Dall’ex tempore al workshop. Еsperienze di ricerca e progetto, Roma: Gangemi editore, p. 82-86.

Криворучко О., 2015, Методи пожвавлення громадського простору на прикладі воркшопу з ревіталізації площі Митної у Львові, Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура: збірник наукових праць, № 816, Львів: Вид-во НУЛП, с. 125-132.

Соснова Н., Тупісь С. 2015, Проблеми містобудівного розвитку малих міст (на прикладі м. Тячева та смт Бурштина Закарпатської області), Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура: збірник наукових праць, № 836, Львів: Вид-во НУЛП, с. 144-150.

Черкес Б., Петришин Г., 2010, "Формування дизайну у Львівській архітектурній школі", Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура: збірник наукових праць, № 674, Львів: Вид-во НУЛП, с. 144-150.

Швець І., Петренко А., 2016, Міжнародні проекти ДВНЗ ПДАБА,  Новини інженерної науки Придніпров'я, Дніпропетровськ, с. 71-72.