Моделювання комутаційних процесів ліній надвисокої напруги 750 кВ

2016;
: cc. 102 - 107
Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет «Львівська політехніка»

Розроблені математична і цифрова моделі довгої лінії для дослідження комутаційних процесів із урахуванням їх основних параметрів, що забезпечує необхідну адекватність моделювання.

1. Кадомская К. П., Перенапряжения в электрических сетях различного назначения и защита от них: учебник./ К.П. Кадомская, Ю. А. Лавров, А. Рейхердт. — Новосибирск: Изд-во НГТУ, 2004. — 320 с. 2. Равлик О. М. Програмний комплекс для дослідження електротехнічних систем / О. Равлик, Т. Гречин, Г. Лисяк // Математичне моделювання в електротехніці й електроенергетиці: 1-а Міжнародна наук.—техн. конф., 19–22 вересня 1995 р.: тези доп. — Львів, 1995. — C. 79. 3. Улахович Д. А. Основы теории линейных электрических цепей: учеб. пособ. — СПб.: БХВ — Петербуг, 2009. — 816 с. 4. Чеботарев В. И. Волновые процессы в длинных линиях: учеб. пособ. для самостоятельной работы студентов физических специальностей. — Х.: ХНУ имени В. Н. Каразина, 2008. — 117 с.