Інформаційні особливості та методи розподілу ресурсів у складних організаційних системах

2010;
: сс. 105 – 111

Катренко А.В., Магац Д.С.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Розглянуто проблеми розподілу ресурсів. Оптимізація розподілу дає змогу збільшити доходи та спростити виробничий процес. Розглянуто традиційну структуру процесу розподілу ресурсів та структуру на рівні основних компонентів.

1. Бурков В.Н. Теория активных систем: состояние и перспективы / В.Н. Бурков, Д.А. Новиков. – М.: СИНТЕГ, 1999. – 128 с. 2. Модели и механизмы распределения затрат и доходов в рыночной экономике / [Бурков В.Н., Горгидзе И.И., Новиков Д.А., Юсупов Б.С.] – М., 1996 (Препринт/Институт проблем управления) – 61с. 3. Гилев С.Е. Распределенные системы принятия решений в управлении региональным развитием / С.Е. Гилев, С.В. Леонтьев, Д.А. Новиков. – М.: ИПУ РАН, 2002. – 52 с. 4. Губко М.В. Управление организационными системами с коалиционным взаимодействием участников / М.В. Губко – М.: ИПУ РАН (научное издание), 2003. – 140 с. 5. Оптимизационные модели распределения инвестиций на предприятии по видам деятельности [Баркалов С.А., Бакунец О.Н., Гуреева И.В., Колпачев В.Н. и др.]. – М.: ИПУ РАН, 2002. – 68 с. 6. Бурков В.Н. Механизмы согласования корпоративных интересов / В.Н. Бурков, В.В. Дорохин, В.Г. Балашов. – М.: ИПУ РАН, 2003. – 73 с. 7. Коргин Н.А. Неманипулируемые механизмы обмена в активных системах / Н.А. Коргин. – М.: ИПУ РАН (научное издание), 2003. – 126 с. 8. Мулен Э. Кооперативное принятие решений: аксиомы и модели / Э. Мулен. –М.: Мир, 1991. – 464 с. 9. Мулен Э. Теория игр с примерами из математической экономики / Э. Мулен. – М., 1985. – 200 с. 10. Катренко А.В. Системний аналіз об‘єктів та процесів комп’ютеризації: Навч. посіб. / А.В. Катренко. – Львів, 2005. – 424 с. 11. Верес О.М. СППР з керування розподілом обмежених ресурсів / О.М. Верес, Ю.О. Верес, А.В. Катренко. – Національний університет “Львівська політехніка”.