Інформаційна модель управління навчальним процесом в умовах слабкої структурованості

2010;
: сс. 129-136

Гриновець М.В., Катренко А.В.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра інформаційних систем та мереж

Розглянуто питання управління навчальним процесом, зокрема формування навчальних планів, подано діаграми потоків даних моделі автоматизованої інформаційної системи управління навчальним процесом.

1. Мокін В.Б. Розробка та впровадження систем документообігу і менеджменту навчального процесу магістерської підготовки / В.Б. Мокін, С.В. Бевз, С.М. Бурбело // Оптико-електронні інформаційно-енергетичні технології. – 2006. – № 2. – С. 5 – 12. 2. Болюбаш Я.Я. Організація навчального
процесу у вищих закладах освіти: Навч. посібник для слухачів закладів підвищення кваліфікації системи вищої освіти. – К.: ВВП “КОМПАС”, 1997. – 64 с. 3. Савчук Т., Смирнова О. Використання інтелектуальних технологій при аналізі навчально-методичного забезпечення підрозділу ВНЗ:
Збірник матеріалів доповідей VI міжнародної конференції ІОН-2008 – Вінниця: ВНТУ “УніверсумВінниця”, 2008. 4. Трофимова О.К. Автоматизация процесса составления учебных планов вузов: Дис…канд. тех. наук. – М., 1999. – 140 с. 5. Вендров А.М. Проектирование программного обеспечения экономических информационных систем. – М.: Финансы и статистика, 2002. – 352 c.