Дронюк І.М. Аналіз трафіку комп’ютерної мережі на основі експериментальних даних середовища wireshark / Дронюк І.М., Федевич О. Ю. // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2015. – № ___ : Інформаційні системи та мережі. – С. ___–___. – Бібліографія: 10 назв.

Дронюк І.М., Федевич О. Ю.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра автоматизованих систем управління.

Проаналізовано трафік комп’ютерних мереж, отриманий за допомогою аналізатора мережевих протоколів Wireshark. Спостереження проводилось за такими показниками: сумарна кількість пакетів, середня кількість пакетів, середній розмір пакета та середня швидкість передавання пакетів. Отримані дані використовуються для перевірки теоретичних моделей.

1. Басюк Т. М., Василюк А. С.Ранжування веб-сайтів в мережі Інтернет / Т.М. Басюк, А.С. Василюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2013. — № 770 : Інформаційні системи та мережі. — С. 3–12.
2. Федонюк А.А. Деякі аспекти моделювання соціальних мереж / А.А. Федонюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2014. — № 783 : Інформаційні системи та мережі. — С. 487–496.
3. Matychyn I. I., Onyshchenko V. V. «Modeling and analysis of traffic in telecommunication systems and networks,» DUICT Announcer 2013 № 4, pp. 20-27.
4. Tsybakov B., Georganas N. Self-similar processes in communications IEEE Trans. Inform. Theory. vol. 44, pp. 1713–1725, Sep. 1998.
5. Tadeusz Czachórski, Ferhan Pekergin, «Diffusion Approximation as a Modelling Tool» Network Performance Engineering 2011: 447-476, 2010.
6. V. Klimenok, A. Dudin, V. Vishnevsky Tandem Queueing System with correlated Input and Cross-Traffic Proceeding of the 20th International Science Conference: Computer Networks CN 2013, 17-21 June 2013, Lwówek Śląski, Poland, p.416-425.
7. Ivanna Droniuk, Maria Nazarkevych, Olga Fedevych. «Asymptotic method of traffic simulation» Communications in Computer and Information Science. Springler 2014, Vol. 279, pp.1-9
8. Bogolyubov, N.N., Mitropolsky, Y.A. «Asymptotic methods in the theory of nonlinear oscillations.» M. Izd. Fiz-Mat. Lit., 407 (1963).
9. P. Foremski «Mutrics: Multilevel traffic classification» [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://mutrics.iitis.pl/.
10.    Wireshark.org [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.wireshark.org/docs/dfref.