Intellectual educational systems as the guarantee of innovative university’s development

Хмельницький національний університет

Розглянуто задачі інноваційного розвитку вищого навчального закладу та запропоновано комплексне вирішення значного кола актуальних проблем у сфері інформаційних технологій.

1. Технология создания виртуального лабораторного практикума в информационнообразовательной среде / Г. П. Путилов, И. А. Тарасов, С. Р. Тумковский. – Режим доступу: http://learning.itsoft.ru/docs/ptt.html.

2. Мазур М. П. Нова модель цифрової дистрибуції на прикладі навчального процесу / М. П. Мазур, М. Л. Яновський // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – Хмельницький, 2009. – № 1. – С. 159–166.

3. Мазур М. П. Особливості розробки віртуальних практичних інтерактивних засобів навчальних дисциплін для дистанційного навчання / М. П. Мазур, С. С. Петровський, М. Л. Яновський // Інформаційні технології в освіті: Збірник наукових праць. – Херсон: Видавництво ХДУ, 2010. – Вип. 7. – С. 40–46.

4. Пат. 98343 Україна, МПК G 06 F 9/445, G 06 F 13/00 Спосiб iндивiдуального пiдходу у пiдборi та формуваннi цифрового контенту в системi цифровоi дистрибуцii / М. П. Мазур, М. Л. Яновський, С. М. Слободянюк; заявник та патентовласник Хмельницький національний університет. – опубл. 10.05.12.

5. Наказ Міністерства освіти і науки України № 10 від 12.01.04 р. “Про проведення експерименту з дистанційного навчання в Хмельницькому державному університеті”.

6. Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.01.2004 р. № 40 “Про затвердження Положення про дистанційне навчання”.

7. Наказ Міністерства освіти і науки України № 829 від 24.09.07 р. “Про продовження експерименту з дистанційного навчання в Хмельницькому національному університеті”.

8. Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.01.2011 р. № 11 “Про продовження педагогічного експерименту з дистанційного навчання в Хмельницькому національному університеті”.

9. Замовлення Міністерства освіти і науки України, ІТ / 488 – 2007 “Створення дистанційних курсів та їх використання в підготовці сучасних спеціалістів”.

10. Замовлення Міністерства освіти і науки України, № ІТ /584 – 2009 “Науково-прикладні основи програмного і методичного забезпечення уніфікованої системи дистанційного навчання на базі банку дистанційних курсів при МОН України”. 11. Слободянюк С. М. Комплексний підхід в області інформаційного забезпечення дистанційного навчання / С. М. Слободянюк // Комп’ютерно-інтегровані технології: освіта, наука, виробництво – Луцьк, 2013. – №11. – С. 134–138.