Розрахунок затискних механізмів технологічних пристроїв односторонньої та двосторонньої дії з плунжерами

2012;
: cc. 10 - 13

Е. Гуліда

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, кафедра фундаментальних дисциплін

Для дослідження причинно-наслідкових взаємозв’язків між параметрами обробки та якістю поверхневого шару у процесі фрикційного зміцнення деталей машин використано діаграму Ісакави.

1. Справочник технолога-машиностроителя: в 2-х т. — Т. 2 / под ред. А.Г. Косиловой и Р.К. Мещерякова. — 4-е изд., перераб. и доп. — М.: Машиностроение, 1985. — 495 с. 2. Станочные приспособления: справочник. Е. 1 / под ред. Б.И. Вардашкина и А.А. Шатилова. — М.: Машиностроение, 1984. — 591 с. 3. Ансеров М.А. Приспособления для металлорежущих станков // М.А. Ансеров. — М.: Машиностроение, 1975. — 656 с. 4. Гуліда Е.М. Прикладна механіка / Е.М. Гуліда, Л.Ф. Дзюба, І.М. Ольховий. — Львів: Світ, 2007. — 384 с.