Дослідження ширини робочого сектора безпошукового цифрового кореляційно-інтерферометричного пеленгатора з реконструюванням просторового аналітичного сигналу

2016;
: cc. 68 - 73
Житомирський державний технологічний університет

Виконано дослідження ширини робочого сектора та точності пеленгування безпошукового цифрового кореляційно-інтерферометричного пеленгатора, що використовує реконструювання просторового аналітичного сигналу. Запропоновано методи розширення робочого сектора пеленгування з використанням реконструювання просторового комплексного сигналу.

1. Introduction into Theory of Direction Finding // Radiomonitoring and Radiolocation 2000/2001. Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG Editor: Gerhard Kratschmer. — HW — UKD. 2. Радиомониторинг — задачи, методы, средства / А. М. Рембовский, А. В. Ашихмин, В. А. Кузьмин ; под ред. А. М. Рембовского. 2-е изд. перераб. и доп. М. : Горячая линия — Телеком, 2010. 624 с. 3. Ципоренко В. В. Безпошуковий цифровий метод кореляційно-інтерферометричного пеленгування з реконструюванням просторового аналітичного сигналу // Вісник Національного технічного університету України Київський політехнічний інститут". Сер. Радіотехніка. Радіоапаратуробудування. 2012. № 48. С. 75–84. 4. Дзвонковская А. Л., Дмитренко А. Н., Кузьмин А. В. Эффективность измерения углов прихода сигнала радиопеленгаторами на основе метода максимального правдоподобия // Радиотехника и электроника. 2001. № 10. С. 1242–1247. 5. Караваев В. В., Сазонов В. В. Статистическая теория пассивной локации. М. : Радио и связь, 1987. 240 с. (№ 27: Статистическая теория связи). 6. Bondarenko M. V. Direction-finding accuracy of the linear digital array under jitter conditions // Microwave and Telecommunication Technology (CriMiCo), 2011 : 21th International Crimean Conference : Proceedings. 12–16 Sept., 2011. P. 1128–1129. 7. Dan E. Dudgeon, Russell M. Mersereau. Multidimensional digital signal processing. Prentice-Hall, Inc., Englewood Cliffs, 1984.