АРМ лексикографа: критичний аналіз сучасної концепції лексичної картотеки

Войнов В. АРМ лексикографа: критичний аналіз сучасної концепції лексичної картотеки / Василь Войнов, Сергій Тимофєєв // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка». Серія «Проблеми української термінології». – 2002. – № 453. – С. 127–130.

Василь Войнов, Сергій Тимофєєв

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

У роботі розглядаються два підходи до використання комп’ютера у складанні лексиконів. Основна ідея : комп’ютер – помічник укладальника словника, який накопичує текстові факти у постійній довготривалій пам’яті, оперативно показує людині усі проміжні результати і формує остаточний доробок – словник у звичному людині вигляді.

In this report the using of computers in lexicographical studies is considered. The main idea: computer assists to human student but it doesn’t replace him utterly.