Особливості спеціальної термінології як визначальний чинник змістового компонента навчання у технічному коледжі

Вдовцова С. Особливості спеціальної термінології як визначальний чинник змістового компоненту навчання у технічному коледжі / Світлана Вдовцова // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка». Серія «Проблеми української термінології». – 2002. – № 453. – С. 513–516.

Світлана Вдовцова

Тернопільський державний педагогічний університет ім. В. Гнатюка

У статті розглянуто особливості різних груп української термінологічної лексики (як власне української, так і запозиченої), простежено помилки і неточності у вживанні технічних термінів. Матеріал призначено для опрацювання в технічному коледжі.

In the article the author investigates peculiarities of various groups of the Ukrainian terms (Ukrainian proper and borrowed words), analyses mistakes and drawbacks in the usage of technical terms. Given material is to be used in the technical college.