Iryna Kazymyrova |
Ukrainian Language Institute of the NAS of Ukraine |
|
Olena Fil’ |
Rivne Institute of Slavic Studies of KSSU |
|
Iryna Rybizant |
Danylo Halytsky Lviv National Medical University |
|
Tetyana Petrova |
Kharkiv national agrarian university named after V. V. Dockuchajev |
|
Svetlana Lagdan |
Dnipropetrovs’k National University of Railway Transport named after V. Lazaryan |
|
Mariya Vus |
Ivan Franko National University of Lviv |
|
Anna Roussu |
National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute” |
|
Тарас Рак |
Львівський історичний музей |
|
Єлізавета Діденко |
Львівська галерея мистецтв |
|
Daria Yakymovych-Chapran |
L’viv Ivan Franko National University |
|
Natalija Sheremeta |
Kyiv Taras Shevchenko National University |
|
Ivanna Fetsko |
L'viv Ivan Franko National University |
|
Petro Lunyo |
L'viv Ivan Franko National University |
|
Ludmila Vaskovets |
Kovel' Industrial and Economic College Luts'k National Technical University |
|
Mykola Pylypenko |
Kharkiv National Medical University S.P. Grygoriev Institute for Medical Radiology, Kharkiv |
|
Iryna Korneyko |
Kharkiv National Medical University S.P. Grygoriev Institute for Medical Radiology, Kharkiv |
|
Oksana Bohush |
Ivan Franko National University of Lviv |
|
Ольга Мацейовська |
Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства освіти і науки України |
|
Лілія Півньова |
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, м. Черкаси |
|
Іhor Dutsiak |
Lviv Polytechnic National University |
|
Мирослава Гнатюк |
Національний університет «Львівська політехніка» |
|
Lіlіya Kharchuk |
L'viv Polytechnic National University |
|
Лариса Тиха |
Луцький національний технічний університет |
|
Ірина Муляр |
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара |
|
Tatyana Lukovenko |
Donbass State Pedagogical University |
|
Олена Ковтун |
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова |
|
Валентина Толмачова |
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова |
|
Ольга Гордієнко |
Київський національний університет імені Тараса Шевченка |
|
Олесь Голуб |
Київський національний університет імені Тараса Шевченка |
|
Михайло Корнілов |
Київський національний університет імені Тараса Шевченка |
|
Natalija Drivko |
L'viv Polytechnic National University |
|
Iryna Vasylyayko |
L'viv Ivan Franko National University |
|
Надія Фіголь |
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» |
|
T. Moskovych |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
P. Vyshynskyi |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Марина Буракова |
Гомельський державний технічний університет імені П. В. Сухого, Білорусь |
|
Iryna Yurchak |
Lviv Polytechnic National University, Computer Aided Design Systems Department |
|
А. Pylhun |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
М. Khomuliak |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Павло Содомора |
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького |
|
Галина Палиця |
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка |
|
Halyna Nakonechna |
L'viv Polytechnic National University |
|
Iryna Miahkota |
Lviv State University of Physical Culture |
|
V. Zahorniak |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Тетяна Кравченко |
Миколаївський державний аграрний університет |
|
Юлія Данчевська |
Львівський державний університет фізичної культури |
|
Halyna Horodylovs'ka |
Lviv Polytechnic National University |
|
Кирило Булаховський |
Одеський національний університет імені І. Мечникова |
|
Оксана Романова |
Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка |
|
Ольга Пєтухова |
Запорізька державна інженерна академія |
|
Оксана Андрусишин |
Львівський національний університет імені Івана Франка |
|
B. Popovych |
Lviv Polytechnic National University, specialized computer system department |
|
Ганна Ракшанова |
Черкаський державний технологічний університет |
|
Ірина Юзвяк |
Національний університет «Львівська політехніка» |
|
Олена Шаблій |
Київський національний університет імені Тараса Шевченка |
|
Наталія Шишкіна |
Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, м. Київ |
|
Володимир Шевченко |
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ |
|
Людмила Пшенична |
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ |
|
Петро Слободян |
Львівський історичний музей |
|
Петро Задорожний |
Національний університет «Львівська політехніка» |
|
Мирослава Дужа-Задорожна |
Національний університет «Львівська політехніка» |
|
Світлана Дружбяк |
Національний університет «Львівська політехніка» |
|
Соломія Бук |
Львівський національний університет імені Івана Франка |
|
Ірина Ярошевич |
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана |
|
Людмила Туровська |
Інститут української мови НАН України, м. Київ |
|
Василь Старко |
Волинський національний університет імені Лесі Українки, Берлінський університет імені Гумбольдта |
|
Nelia Nikulina |
Kharkiv National Automobile and Highway University |
|
Iryna Mentynska |
L'viv Polytechnic National University |
|
Олена Медведь |
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут» |
|
Анна Матанцева |
Національний університет «Києво-Могилянська академія» |
|
Oksana Martyniak |
L'viv Regional Institute of Postgraduate Pedagogical Education |
|
Володимир Мартин |
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького |
|
Volodymyr Pilecky |
L'viv Ivan Franko National University |
|
Olha Kocherga |
Bogolyubov Institute for Theoretical Physics of the National Academy of Sciences of Ukraine, Kiev |
|
Mykola Zubkov |
Technical Committee for Scientific and Technical Terminology Standardization, National University Lviv Polytechnic |
|
Rodrigue Elias |
Lebanese International University, Department of Electrical and Electronic Engineering |
|
Майя Дзюба |
Національний університет водного господарства та природокористування, м. Київ |
|
R. Melnikov |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
V. Golembo |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Olga Veremchuk |
Acad. S. Demyanchuk International Economics and Humanities University, Rivne |
|
Ярина Швець |
Національний університет «Львівська політехніка» |
|
Z. Mozil |
Lviv Polytechnic National University Computer Engineering Department |
|
Олена Чорна |
Національний університет державної податкової служби України, м. Ірпінь |
|
Ірина Черненко |
Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького |
|
Dmytro Kushnir |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Yevhenii Vavruk |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Надія Юрко |
Львівський державний університет фізичної культури |
|
Ольга Матвіяс |
Львівський державний університет фізичної культури |
|
Ольга Романчук |
Львівський державний університет фізичної культури |
|
Nataliia Polishchuk |
Rivne State University of Humanities |
|
V. Savyak |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
I. Borodii |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Марія Осадчук |
Вінницький фінансово-економічний університет |
|
Анастасія Черневич |
Запорізький національний технічний університет |
|
Галина Онуфрієнко |
Запорізький національний технічний університет |
|
O. Bomchyk |
Lviv Polytechnic National University, Computer Engineering Department |
|
Тетяна Мачай |
Донецький національний технічний університет |
|
Yanina Maryanko |
Odesa State Academy of Building and Architecture |
|
Zoryana Kunch |
L'viv Polytechnic National University |
|
Halyna Krokhmalna |
L'viv Ivan Franko National University |
|