![](https://science.lpnu.ua/sites/default/files/styles/conferencebreakpoints_theme_science_wide_1x/public/news/2018/07/13755/page21.jpg?itok=-3lmJleX×tamp=1532350112)
Понад тисячу випускників різних років, різних спеціальностей, із різних куточків України 2 червня з’їхалися до Львівської політехніки. Гаслом цьогорічної зустрічі стали слова, які закликають до дії – «Партнерство заради розвитку».
Понад тисячу випускників різних років, різних спеціальностей, із різних куточків України 2 червня з’їхалися до Львівської політехніки. Гаслом цьогорічної зустрічі стали слова, які закликають до дії – «Партнерство заради розвитку».