ISSN 2411-801X e-ISSN 2786-7374
uk Українська

«Архітектурні дослідження» – це рецензований журнал із відкритим доступом, який публікує оригінальні дослідження, оглядові та теоретичні статті авторів з різних країн, для сприяння науковому обміну між вченими, архітекторами та інженерами. Метою журналу є публікація теоретичних і прикладних робіт, що стосуються практичних питань та промислових інновацій у всіх галузях архітектурної науки. Детальніше про це в розділі Цілі та проблематика.

Засновник видання: Національний університет «Львівська політехніка».

Співзасновник видання: Міжнародний науковий видавничий дім «НАУКОВІ ЖУРНАЛИ».

Видавець: Національний університет «Львівська політехніка».

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації: КВ № 25118-15058 ПР.

Рік заснування: 2014.

Періодичність: 2 номери на рік (червень і грудень).

Мова: англійська.

Головний редактор: Богдан Степанович Черкес.

У редакційну колегію наукового журналу входять відомі українські та закордонні вчені із Австрії, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, США та Польщі. Інформація про повний склад розміщена в розділі Редакційна колегія.

Усі матеріали поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International Public License, що дозволяє іншим розповсюджувати рукопис з визнанням авторства роботи і першої публікації в цьому журналі.

Науковий журнал включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук зі спеціальностей: 191 - Архітектура та містобудування (наказ МОН України від 15 квітня 2021 року № 420).

Індексація журналу