Процес рецензування
Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ані автори, ані рецензенти не знають один одного. Представлені рукописи спрямовуються як мінімум одному, та здебільшого двом зовнішнім експертам, що працюють у відповідній галузі.
Стаття проходить процедуру подвійного анонімного рецензування («double blind peer review»). У разі позитивних рецензій вона рекомендується до друку. Якщо одна чи обидві рецензії негативні, стаття відхиляється. Редакція залишає за собою право прийняти до друку статтю, якщо вона не відповідає деяким вимогам, але за умови доопрацювання тексту автором. Остаточне рішення про допуск статті до друку приймає редакційна колегія. У разі відхилення статті автор має можливість ознайомитися з текстом рецензії та редакторською правкою.
Правила для рецензентів
1. Основне завдання рецензента - це оцінка надісланих статей. Він чи вона приймають рішення публікувати чи відхилити надіслані статті. Рецензент може через головного редактора надсилати поради для автора з метою покращення надісланої статті.
2. Рецензент комунікує з головним редактором або виконавчими секретарями журналу.
3. Рецензент повинен бути знаним фахівцем у своїй сфері, яка представлена у надісланій статті.
4. Кожна надіслана стаття розглядається як конфеденційний матеріал і може надсилатися до обраних головним редактором рецензентів або виконавчими секретарями після консультацій з головним редактором.
5. Рецензент повинен бути об'єктивним, інформувати головного редактора або виконавчих секретарів про виявлені подібності у надісланих статтях зі статтями, які він чи вона знають; повідомляти про знайдений плагіат тощо.
6. Прийняття чи відхилення надісланих статей повинні бути обґрунтованими й базуватися на ясних, чітко сформульованих аргументах рецензентів, в яких повинна бути відсутньою буль-яка персональна критика.
Попередній перегляд редакційною колегією статті на предмет дотримання вимог, тематики журналу триває до одного місяця. Процес рецензування займає до двох місяців. Середня тривалість від моменту подання до публікації статті становить 150 днів.
Надсилання, рецензування, публікація та відкритий доступ до статті безкоштовні.