Дослідження характеристик мовного сигналу в задачах розпізнавання

Фаді Аль- Келані.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра системи автоматизованого проектування

Розглянуто імовірнісні і статистичні параметри мовних сигналів, розраховані усереднені спектральна густина і кореляційна функція, наведені і обчислені критерії оцінок якості компресії.

1. Назаров М.В., Прхоров Ю.Н. Методы цифровой обработки и передача речевых сигналов. – М.: Радио и связь, 1985. – 176 с. 2. Рабинер Л.Р., Шафер Р.В. Цифровая обработка речевых сигналов / Пер. с англ.; Под ред. М.В. Назарова, Ю.В. Прохорова. – М.: Радио и связь, 1981. – 495 с. 3. Витерби А. Д., Омура Дж. К. Принципи цифровой связи и кодирования / Пер. с англ.; Под ред. К.Ш. Зиганчирова. – М.: Радио и связь, 1982. – 536 с. 4. Вемян Г.В. Качество телефонной передачи и его оценка. – М.: Связь, 1970. – 224 с.