Бортова спеціалізована ЕОМ для бронетехніки

Бондарук А.Б., Заїченко Н.В., Оліярник Б.О.

Запропоновано бортову спеціалізовану ЕОМ як основу для створення автомати- зованих систем керування взаємодією об’єктами бронетанкової техніки та артилерій- ських систем.

1. Масной В., Судаков Ю. Автоматизированные системы управления сухопутными войсками США // Зарубежное военное обозрение. – 2003. – № 9, 10. 2. Оліярник Б.О. Танкова інформаційно-керу- юча система: досвід розробки // Механіка та машинобудування: Наук.-техн. журн. – 2004. – № 2. – Харків, 2004. 3. Глухов В.С., Заіченко Н.В., Іванов В.І. та ін. Обчислювальні модулі для бортових інформаційно-керуючих систем бронетанкової техніки // Механіка та машинобудування: Наук.-техн. журн. – 2000. – № 1. – Харків, 2000. 4. www. kontron.com. 5. www.airshow.ru. 6. www.milparade.ru. 7. www. digitallogic.com. 8. www.compulab.co.il. 9. SM520PC Manual V1.2D Digital-Logic A. 10. ГОСТ 28147-89. Системы обработки информации. Защита криптографическая. Алгоритм криптографического преобразования. – М., 1989. 11. Межгосударственный стандарт ГОСТ 34.311-95. Информационная технология. Криптографическая защита информации. Функция хеширования. Межгосударственный совет по стандартизации, метрологии и сертификации. – Минск: Госстандарт Украины, с дополнениями, 1997. 12. Межгосударственный стандарт ГОСТ 20 Lviv Polytechnic National University Institutional Repository http://ena.lp.edu.ua 34.310-95. Информационная технология. Криптографическая защита информации. Процедуры выработки и проверки электронной цифровой подписи на базе асимметричного крипто- графического алгоритма. Межгосударственный совет по стандартизации, метрологии и сертификации. – Минск: Госстандарт Украины, с дополнениями, 1997. 13. ДСТУ 4145-2002. Інформаційні технології. Криптографічний захист інформації. Цифровий підпис, що грунтується на еліптичних кривих. Формування та перевіряння. – К.: Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, 2003. 14. ГОСТ В21999. Системы электроснабжения военных гусеничных машин.