Узгодження версій програмного забезпечення в корпоративних інформаційних системах

Сімашко В.Й.

Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра економічної кібернетики

Розглянуто задачу неузгодженості версій програмного забезпечення на робочих станціях корпоративних інформаційних систем. Пропонуються методи і технології автоматичного поновлення та синхронізації версій програмного забезпечення в корпо- ративних мережах.

1. Татарчук М.І. Корпоративні інформаційні системи: Навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2005. – 291 с. 2. Павленко Л.А. Корпоративні інформаційні системи: Навч. посібник. – Харків: ВД „ІНЖЕК”, 2003. – 260 с. 3. Ситник В.Ф., Писаревська Т.А. та ін. Основи інформаційних систем: Навч. посібник. – К., 2001. – 420 с. 4. Ciмaшкo B.Й. Корпоративні інформаційні системи: Курс лекцій для студентів cпeцiaльнocтi „Eкoнoмiчнa кiбepнeтикa”. – Piвнe: PДГУ, 2008. – 96 с.