Система автоматизації обліку на швейному виробництві

2008;
: pp. 47 - 53

Б. Демида, М. Горон

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Розглянуто методи та технічні засоби візуального представлення роботи швейного підприємства. Автоматизація контролю та стану виконання замовлення, облік та статистика виконаної роботи, врахування браку, друк бланків та звітів здійснюється на основі ідентифікації роботи працівників за допомогою штрихового кодування вироб- ничих операцій.

The main advantages of the system are speeding-up of manufacture process in few more times and checkup of the order execution state automation, accounting of performed work, statistical information of performed work, printing forms and reports. System also has a possibility of taking into account possible spoilages.

1. Андреева М.В. Оценка окупаемости затрат на приобретение швейной САПР// "Директор". – Март 2001.
  2. Голубев М., Мишенин О., Чихалов М. САПР технологических потоков швейного предприятия // "В мире оборудования". – 2004. – № 12-01 (41-42).
  3. Пикалова Д. Автоматизация: от эскиза до продажи // "Директор". – 2006. – № 6-7 (86).
  4. Баранова Е., Кынчев М. Автоматизация швейного производства: выбор пути // "Директор". – 2004. – № 6 (68).
  5. Как швейному предприятию стать успешным в условиях глобальной конкуренции? // "Директор". – 2005. – № 10 (80).