Місце білінгу в сучасних корпоративних інформаційних системах

2009;
: pp. 223 - 228

В. Сімашко

Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра економічної кібернетики

Розглянуто сучасні білінгові інформаційні системи та завдання, які вони повинні вирішувати. Описано способи інтеграції білінгу в сучасну корпоративну інформаційну систему підприємства, зроблено порівняльний аналіз цих способів.

Are considered modern billing systems and tasks which they should solve. Ways of integration of billing in a modern corporate intelligence system of firm are described, the comparative analysis of these ways is carried out.

1. Татарчук М.І. Корпоративні інформаційні системи: Навч. посібник. — К.: КНЕУ, 2005. —291 с.
  2. Павленко Л. А. Корпоративні інформаційні системи: Навч. посібник. — Харків: ВД «ІНЖЕК», 2003. — 260 с.
  3. Ситник В.Ф., Писаревська Т.А. та ін. Основи інформаційних систем: Ннав.й посібник. — 2001. — 420 с.
  4. Ciмашкo B.Й. Корпоративні інформаційні системи: Курс лекцій для студентів спецiальностi «Економiчнa кiбернетикa» — Piвнe: РДГУ, 2008. — 96 с.