Обробка даних в проблемно-орієнтованих системах організації алгоритмів реального часу

2009;
: pp. 212 - 218

В. Грицик (1973 р.н)

Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури (м. Львів)

У роботі показано можливості синтезу складних систем паралельної обробки даних, які можна використати для реалізації у задачах комп’ютерного зору.

In the article are shown synthesis of complex systems of parallel data processing for computer vision tasks.

1. Поспелов Д. А. Введение в теорию вычислительных систем. — М.: Советское радио, 1972. — С. 280,
  2. Мальцев А. И. Алгоритмы и рекурсивные функции. — М.: Наука, 1965.
  3. Колмогоров А. Н., Успенский В. А. К определению алгоритма // Успехи математических наук. — 1958. — Т. 13. — Вып. 4/82.
  4. Месарович М., Такахара Я. Общая теория систем: математические основы. — М.: Мир, 1978.
  5. Грицик В. В., Грицик В. В. Розпаралелювання і налаштування алгоритмів обробки даних для реалізації в інформаційно-аналітичних системах / Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури. — Львів, 2008. — 64 с.
  6. Грицик В. В. Оцінка якості обробки зображень / Доповіді НАН України. — 2008. — Т. 9.
  7. Джордж Ф. Лнегер. Искуственный интеллект. Стратегии и методы решения сложных проблем. — М.; СПБ.; К.: Вильямс, 2005. — 863 с.
  8. Форсайд Д., Понс Ж. Компьютерное зрение; Современный подход. — М.; СПБ.; К.: Вильямс, 2004. — 926 с.