Проектування навігаційного графу web-сторінок бази даних систем електронної контент-комерції

2009;
: pp. 3 - 14

А. Берко, В. Висоцька

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Проаналізовано основні проблеми електронної контент-комерції у сфері видавництва та запропоновано методи вирішення цих проблем.

In the given article main problems of electronically content-commercial are analyzed.
New methods for solution of discussed problems are proposed.

1. Береза А. М. Електронна комерція. — К., 2002.
  2. Катренко А. В. Ситемний аналіз об’єктів та процесів комп’ютерізації. — Львів: «Новий світ — 2000», 2003. — С. 286 — 322.
  3. Советов Б.Я., Яковлев С. А. Моделирование систем. — М.: Высшая школа, 1985.
  4. Берко А.Ю., Висоцька В.А., Чирун Л. В. Алгоритми опрацювання інформаційних ресурсів в системах електронної комерції // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка» «Інформаційні системи та мережі». — 2004. — № 519. — С. 10–20.