Розроблення програмного пакета для шифрування електронних документів засобами Ateb-функцій

2009;
: pp. 55 - 60

М. Назаркевич, А. Гладець

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Для шифрування інформації було застосовано алгоритм одноразового блокнота. Для генерації ключів використовувалися Ateb-функції. Стійкість шифруваня забезпечувалася аперіодичністю Ateb-функцій. Розроблено програмний пакет, який реалізує алгоритм одноразового блокнота для шифрування електронних документів.

For enciphering information are used the algorithm of non-permanent notebook. For the generation of the keys are used Ateb-functions. Firmness of enciphering is provided by not periodical of Ateb-functions. The developed program realize the algorithm of non-permanent notebook for enciphering of electronic documents.

1. Вербицький О. В. Введення в криптологію. — Львів: Наук.-техн. літ., 1998. — 248 с.
  2. Саломаа A. Криптография с открытым ключом. — М.: Мир, 1995. — 320 с.
  3. Грицик В.В., Назаркевич М. А. Алгоритм табулювання Ateb-функцій // Системні технології: Регіональний міжвузівський збірник наукових праць. — Дніпропетровськ, 2006. — Вип. № 6(47). — С. 77–83.
  4. PostScript language reference manual / Adobe Systems Incorporated.