Система технічного зору для ідентифікації літаків на основі нейронної мережі

2009;
: pp. 61 - 64

М. Олексів, В. Пуйда

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра електронних обчислювальних машин

Розглянуто систему технічного зору для ідентифікації літаків за їхніми силуетами з використанням алгоритмів цифрової обробки зображень і штучної нейронної мережі прямого поширення. Система експериментально перевірена на літаках АНТК ім. О. К. Антонова.

This work represents the computer vision system for identification of airplanes after their silhouettes using digital image processing algorithms and feedforward artificial neural network. System has been experimentally tested on Antonov ASTC airplanes.

1. Haykin S. Neural networks: a comprehensive foundation, second edition, Prentice Hall, 1999.
  2. Олексів М., Пуйда В. Підсистема ідентифікації силуетів літаків АНТК ім. О. К. Антонова і номерів їх бортів // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка» «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». — 2007. — № 604.