Розроблення рекомендаційної системи підбору фільмів

2019;
: cc. 53 - 58
Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Національний університет «Львівська політехніка», кафедра комп’ютеризованих систем автоматики

Розроблено рекомендаційну систему для пошуку фільмів на основі вмісту. Використано базу даних Mongo DB та утиліти з елементами машинного навчання для пришвидшення пошуку. Використання розробленої системи спрятиме економії часу при підбиранні фільмів за певними критеріями.

1. Чен Х., Гоу Л., Чжан Х., Джайлс К. Співробітник: пошукова система для відкриття співпраці в спільній конференції ACM / IEEE з цифрових бібліотек (JCDL) 2011.
  2. “Facebook, Pandora Lead Rise of Recommendation Engines – TIME”. TIME.com. 27 May 2010. Retrieved 1 June 2015.
  3. Елахі, Мехді; Річчі, Франческо; Рубенс, Ніл (2016). “Огляд активного навчання в системах рекомендацій спільної фільтрації”. Огляд комп'ютерних наук. 20: 29–50. doi: 10.1016 / j.cosrev.2016.05.002.
  4. Herlocker, J. L.; Konstan, J. A.; Terveen, L. G.; Riedl, J. T. (січень 2004). "Оцінювання систем рекомендацій спільної фільтрації". ACM Trans. Inf. Сист. 22 (1): 5–53.
  5. Джон С. Бріз; Девід Хеккерман і Карл Каді (1998). Емпіричний аналіз алгоритмів прогнозування для спільної фільтрації. В доповідях чотирнадцятої конференції «Невизначеність у штучному інтелекті» (UAI'98).
  6. Mooney R. J. & L. Roy (1999). Content-based book recommendation using learning for text categorization. In Workshop Recom. Sys.: Algo. and Evaluation.