Система дистанційного моніторингу та керування кліматичними параметрами приміщень в процесі промислового виробництва

Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет «Львівська політехніка», кафедра комп’ютеризованих систем автоматики

На основі проведених досліджень та порівняльного аналізу існуючих систем запропонований і розроблений алгоритм дистанційного моніторингу та керування технологічного процесу за допомогою IoT технологій. Розглядається система з гнучкими алгоритмами, в якій поєднані різні протоколи передачі даних з використанням Wi-Fi технології, що дає змогу використовувати такого типу системи у будь-якій галузі безпечно з високою швидкодією, енергоефективністю та без затрат на лінії зв’язку.

1. Вермезан О. Інтернет речей: конвергентні технології для інтелектуальних середовищ і інтегрованих екосистем / О. Вермезан, П. Фресса. — Данія, 2015. — 363 с. — (River Publishers).
  2. Опис системи ESP8266EX [Електронний ресурс] // Espressif. — 2017. — Режим доступу до ресурсу: https://espressif.com/sites/default/files/ documentation/0b-esp8266_system_description_en.pdf.
  3. Пітер У. Інтернет речей / Уоер Пітер. — Бірмінгем: Packt Publishing Ltd., 2015. — 242 с.