To the question of calculation of transients in nonlinear electric circuits by a differential harmonic method

L.J. Glukhivskyj

Possibility of application of differential harmonic method for the numerical calculation of transients in nonlinear electric circuits with periodic electromotive forces is studied on the example of the nonlinear R-L-C circuit.

1. Глухівський Л.Й. Моделювання перехідних процесів у нелінійних електричних колах диференційним  гармонічним  методом // Вісник НУ «Львівська  політехніка»,  № 736 .
Електроенергетичні та електромеханічні системи.  Львів: вид-во Львів. політехніки, 2012. – С. 21 – 29.
         2. Глухівський Л.Й. Нелінійні  коливання: чисельне  полігармонічне моделювання. – К. : Альфа ПіК, 2008. – 204 с.: іл.. – Електронна версія: www.nbuv.gov.ua/books/2008/08gljcpm.pdf
  3. Глухівський Л.Й. Періодичні процеси у нелінійній електротехніці (диференційний гармо-нічний метод і його програмне забезпечення). – К: Альфа ПіК, 2005. – 159 с: іл..
  4.  Перхач В.С.  Математичні задачі електроенергетики. – Львів: Вид-во при Львів. держ. університеті видавн. об’єднання «Вища школа», 1989.-  462 с.
 5. Атабеков Г.И. Теоретические основы электротехники, ч. 1, Линейные электрические цепи, изд. 4-е, М.: Энергия, 1970. – 592 с.