Дослідження ефективності застосування .NET технології для розпаралелювання трасування НВІС

2008;
: сс. 8 - 14

Т. Коротєєва

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра захисту інформації

Розглянуто стратегії розпаралелювання трасування НВІС та описано розроблену засобами технології .NET підсистему. Досліджено ефективність результатів тестування.

The  system for parallel calculations FPGA routing with use. NET technology is considered.Testing results was analysis.

1. Мельник Р.А., Коротєєва Т.О. Стратегії та алгоритми макротрасування ПЛМ // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка” “Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика”. –2000. –№ 398. – С. 129–133.
  2. Коротєєва Т.О. Розпаралелювання трасування через глобальну комп‘ютерну мережу // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка” “Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика”. – 2004. – № 522. –С. 27–30.
  3. Коротєєва Т.О., Рибчак О.М. Підсистема розпаралелювання трасування ПЛМ засобами технології .NET // Proceedings of the International Conference on Computer Science and Information Technologies, Lviv, Ukraine, 2007. P. 368–371.