Програмне забезпечення для розрахунку схем розпилювання круглих лісоматеріалів на пилопродукцію спеціального призначення

2008;
: сс. 15 - 20

В. Маєвський, Є. Миськів, В. Максимів

Національний лісотехнічний університет України

Розроблено програмне забезпечення для розрахунку схем розпилювання круглих лісоматеріалів на пилопродукцію з врахуванням виду її розпилювання та заданих кутів радіальності і тангенціальності.

The software for the calculation of charts of sawing round timber was created. The types of timber sawing and specified radial and tangential set of sawing angles are considered in this program.

1. Маєвський В.О. Аналіз способів оцінювання розмірно-якісної характеристики колод // Лісове госп-во, лісова, папер. і деревообробна пром-сть: Міжвід. наук.-техн. зб.– Львів: УкрДЛТУ. – 2004. – Вип. 29. – С. 149–156.
  2. Калитеевский В.Е. Лесопиление в XXI веке. Технология, оборудование, менеджмент. – СПб.: ПРОФИ-ИНФОРМ, 2005 – 480с.
  3. Rinnhofer A. Mill test of a prototype CT-Scanner for log processing // 4th Intern. Conf. on Image Processing and Scanning of Wood (Mountain  Lake,  Virginia  Tech  Institute,  USA).  –  2000.
  4. Occena  L.G.,  Schmoldt  D.L.  GRASP  – A prototype interactive GRAphic sawing program // MU-IE Technical Report 019501. – 1995. – 17 p.
  5. TarGraf ® computer program for sawmills, 1997 // http:// www.horyzont.com.pl / ~maciej/indexen.html.
  6. http://www.dekosoft.ru/index.htm.
  7. Калитеевский Р.Е., Гудков А.С. Система компьютерных программ для оперативного управления процессами подготовки и раскроя пиловочного сырья // Деревообрабатывающая промышленность. – 1996. – №2. – С. 2–5.
  8. Калитеевский Р.Е., Гудков А.С. Исследование объёмного выхода радиальных досок при развально-сегментном способе раскроя пиловочника // Лесной журнал. – 1996. – №6. – С. 68–73.
  9. Иванкин И.И., Программа для расчета поставов и выходов пилопродукции // Лесной журнал. – 2004. – №3. – С. 72–75.
  10. Маєвський В.О. Вдосконалення розкрою букової пиловочної сировини на пилопродукцію: Дис... канд. техн. наук:05.05.07 / Укр.. держ. лісот. ун-тет. –Львів., 2000. – 284 с.
  11. Миськів Є.М., Маєвський В.О., Максимів В.М. Особливості методики визначення виду розпилювання пиломатеріалів // Наук. вісник НЛТУ України: Зб. наук.-техн. праць. – Львів: НЛТУУ. – 2007. – Вип. 17.3 – С. 137–140.