Синтез кільцевих монолітних кодів на основі методу графових перетворень циклічних груп полів Галуа

2008;
: cc. 190 - 193

О. Велика

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра електронного машинобудування

Розроблено новий ефективний метод синтезу монолітних кодів за допомогою використання властивостей циклічних груп у розширених полях Галуа, що розширює можливості вивчення звязків теорії ІКВ з алгебричною теорією скінченних груп у розширених полях Галуа.

1. Різник В.В. Синтез оптимальних комбінаторних систем. –Львів: Вища школа, 1989. – 168 с.
  2. Свердлик М.Б. Оптимальные дискретные сигналы. – М.: Сов. радио, 1975. – 200 с.
  3. Велика О. Алгебро-графові моделі синтезу числових кодів з кільцевою структурою: Дис. ... канд. техн. наук: 01.05-02. – Львів, 2006. – 179 с.