Особливості проектування та впровадження систем електронної комерції

2008;
: cc. 34 - 45

В. Висоцька

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Проаналізовано основні проблеми електронної комерції та запропоновано методи їх вирішення.

In the given article main problems of electronically commercial are analyzed. New methods for solution of discussed problems are proposed.

1. Берко А.Ю., Висоцька В.А. Intranet архітектура інтелектуальних систем електронного навчання // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка». — 2001. — № 438. — С. 3–10.
  2. Берко А.Ю., Висоцька В.А., Чирун Л. В. Алгоритми опрацювання інформаційних ресурсів в системах електронної комерції // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка». — 2004. — № 519. — С. 10–20.
  3. Берко А.Ю., Висоцька В. А. Проектування навігаційного графу web-сторінок бази даних систем електронної комерції // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка». — 2004. — № 521. — С. 48–57.