Розроблення методу шифрування електронних документів за допомогою Ateb-функцій

2008;
: cc. 132 - 136

І. Дронюк, М. Назаркевич

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Запропонований метод шифрування інформації, що ґрунтується на застосуванні теорії Ateb-функцій. В основу шифрування покладено поліалфавітні шифри. Приклади вихідного та зашифрованого тексту представлено на рисунках. Цей метод захисту електронних документів можна використати при пересиланні документів у мережі Інтернет.

Offered method for enciphering information, that is based on the Ateb-functions theory applicationf. Alphabetical codes are fixed in basis of enciphering to the flap. The examples of code the source and the cipher document are represented on pictures. This method of the electronic documents defence is possible to use for sending documents in a network.

1. Вербицький О. В. Введення в криптологію. — Львів: Наук.-техн. літ., 1998. — 248 с.
  2. Грицик В.В., Назаркевич М. А. Алгоритм табулювання Ateb-функцій // Системні технології. Регіональний міжвузівський збірник наукових праць. — 2006. — Вип. № 6(47). — С. 77–83.
  3. Дронюк І.М., Назаркевич М. А. До розв’язування одного класу звичайних нелінійних диференціальних рівнянь // Фізико-технічне моделювання та інформаційні технології: Науковий збірник. — 2007. — № 6. — С. 136–140.