Збільшення роздільної здатності зображень поєднанням засобів теорії нечітких множин та генетичних алгоритмів

2008;
: cc. 65 - 73

Ю. Рашкевич, А. Ковальчук, Д. Пелешко

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

На основі поєднання методів теорії нечітких множин і генетичних алгоритмів запропоновано метод збільшення роздільної зданості з одночасною фільтрацією зображення.

There is proposed method of image dpi increase. The proposed method is based on the cross-using of the fuzzy logic theory and genetic algorithms.

1. Павлидис Т. Алгоритмы машиной графики и обработки изображений. — М.: Радио и связь, 1986. — 399 с.
  2. Уоссермен Ф. Нейрокомпьютерная техника. — М.: Мир, 1992. — 259 с.
  3. Воро- бель Р.А., Журавель И. М. Повышение контраста изображений с помощью модифицированного метода кусочного растяжения // Отбор и обработка информации. — 2000. — № 14 (90). — С. 116–121.
  4. Нечеткие множества и теория возможностей. Последние достижения: Пер. с англ. / Под ред. Р. Р. Ягера. — М.: Радио и связь, 1986. — 407 c.
  5. Гладков Л.А., Курейчик В.В., Курейчик В. М. Генетические алгоритмы. — М.: Физматлит, 2006. — 320 с.
  6. Баодин Лю. Теорія и практика неопределенного програмирования. — М.: Бином, 2005. — 416 с.