Бази даних для моніторингу біорізноманіття природного заповідника «Розточчя»

2009;
: cc. 200 - 204

С. Стрямець, Г. Стрямець*

Національний університет «Львівська політехніка»,
*Природний заповідник «Розточчя»

Розглянуто бази даних для збереження, обробки та візуалізації результатів моніторингу флори та фауни заповідника «Розточчя», наведені характеристики баз даних для фенологічного моніторингу та інвентаризації ентомофауни.

The database for storing, processing and visualization of the results of the monitoring of flora and fauna species of reserve «Roztochya» are discussed. The characteristics of databases for phenological monitoring and inventory of the entomofauna species are given.

1. Агальцов В. П. Базы данных. — М.: Мир, 2002 р. — 376с., ил.
  2. Андрієнко Т.Л., Попович С. Ю., Парчук Г.В. та ін. Програма Літопису природи для заповідників та національних природних парків: Метод.посібник / Під ред. д-ра біол. наук, проф. Т. Л. Андрієнко. — К.: Академперіодика, 2002. — 103 с.
  3. Кузнецов С. Д. Основы баз данных. — М.: Интернет — Университет Информационных Технологий; БИНОМ. Лаборатория знаний, 2007. — 484 с., ил.
  4. Гончаров Ф.Ю. Access 2003. Самоучитель с примерамию — М.: КУДИЦ-ОБРАЗ, 2004. — 272 с.: ил.
  5. Сергеев А. Access 2007. Новые возможности. — СПб.: Питер, 2008. — 176 с.: ил.
  6. Гунар Бруберг. Карл фон Линней. Перевод: Н.Хассо. — Эдерсхёг: Danagards Grafiska, 2006 г. — 44 с.
  7. Лобанов А.Л., И. С. Смирнов, М. Б. Дианов, А. А. Голиков, Р. Г. Халиков. Эволюция стандарта ZOOCOD — концепции отражения зоологических иерархических классификаций в плоских таблицах реляционных баз данных // Электронные библиотеки: перспективные методы и технологии, электронные коллекции: Труды Десятой Всероссийской научной конференции RCDL'2008 (Дубна, Россия, 7–11 октября 2008 г.). — Дубна: ОИЯИ, 2008: 326–332.