Розв’язування задачі ідентифікації Ateb-функцій на основі мір подібності

2011;
: cc. 287 - 292

М. Назаркевич

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Розроблено метод ідентифікації документів, захищених за допомогою сіток Ateb- функцій. Метод передбачає етапи розпізнавання, фільтрації, скелетизації, нормування та порівняння з еталоном. В основу етапу порівняння покладено побудову фактор- просторів за відношеннями еквівалентності, що породжується різними метриками простору неперервних або дискретних функцій на заданому проміжку.

The identification method for protected by Ateb-function printed documents is presented. The method includes filtration, normalization and verification with ethalons.The verification is based on construction metrics in functional spaces.

1. Путятин Е.П., Аверин С.И. Обработка изображений в робототехнике. – М.: Машиностроение, 1990. – 320 с.
  2. Грицик В. В. Метод захисту та відтворення інформації засобами Ateb-функцій / В. В. Грицик, І. М. Дронюк, М. А. Назаркевич // Доповіді НАН України. — 2008. — № 5. — С.48 – 52.
  3. Любченко В.А. Применение одномерной нормализации в задачах распознавания изображений при проективных искажениях // Сб. научн. тр. по материалам 6-го Межд. молодежного форуму «Радиоэлектроника и молодежь в XXI веке». Ч.2. – Харьков: ХНУРЭ. – 2002. – С.388–389.
  4. Колмогоров А.Н., Фомин С.В. Элементы теории функций и функционального анализа. – М.: Наука, 1981. – 542 с.