Дослідження завадостійких циклічних кодів на комбінаторних конфігураціях

2012;
: cc. 339 - 342

В. Різник, В. Пилип, Т. Тимченко

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Розглянута можливість використання комбінаторних конфігурацій, таких як «ідеальні кільцеві в’язанки» (ІКВ) для дослідження завадостійких циклічних кодів та поліпшення їхніх параметрів на основі використання властивостей ІКВ.

Possibility for application of the combinatorial configurations such as «Ideal Ring Bundles» (IRB)s for research of protective cyclic codes and improvement of its parameters using remarkable IRB’s properties has been regarded.

1. Різник В.В. Синтез оптимальних комбінаторних систем. – Львів: Вища школа, 1989. – 168 с.
  2. Питерсон У., Уелдон Э. Коды, исправляющие ошибки: Пер.с англ. / Под ред. Р.Л. Добрушина, С.И. Самойленко. – М: Мир, 1976. –594 с.