Метод захисту документів на основі фракталів

2012;
: cc. 389 - 394

І. Дронюк, Є. Рибалко

Національний університет «Львівська політехніка» кафедра автоматизованих систем управління

Запропоновано метод захисту друкованої продукції, який ґрунтується на основі фракталів. Подано алгоритми побудови захисних елементів на основі теорії фракталів та приклади застосування для захисту документів.

The method of printing security, which is based on fractals. There are presented security elements algorithms based on fractal theory and application examples for document security.

1. Киппхан Г. Энциклопедия по печатным средствам информации. Технологии и способы производства / Перевод с немецкого — М.: МГУП, 2003. – 1280 с.
  2. Мандельброт Б. Фракталы, случай и финансы / Б. Мандельброт. — Москва-Ижевск: Регулярная и хаотическая динамика, 2004. — 256 с.