МОДЕЛЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ ПРИ РОЗРОБЛЕННІ АПАРАТУ ДІАГНОСТИКИ ЕКОНОМІЧНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

I.B. Khoma

Lviv Polytechnic National University

Розглянуто теоретико-методологічні засади моделювання результатів інноваційних процесів під час розроблення апарату діагностики економічної захищеності на суб’єкті господарювання відповідно до спектра запровадження та використання методів системнокомплексної та структурно-функціональної діагностики при контролюванні узагальненого стану захисту підприємницької діяльності стосовно забезпечення захищеності інноваційної, фінансово-кредитної та інвестиційної діяльності.

1.  Сербенівська  А.Ю.  Сутність  та  значення  інноваційних  процесів  в  діяльності  підприємств  /  А.Ю. Сербенівська // Електронне наукове фахове видання “Ефективна економіка” [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.economy.nauka.com.ua. 2. Ілляшенко С.М. Управління інноваційним розвитком: навч. посібник. – [2-ге вид., перероб. і доп.] – Суми: ВТД “Університетська книга”; К.: Видавничий дім “Княгиня Ольга”, 2005. – 324 с. 3. Мальцева І.В. Аналіз інноваційної структури України / І.В. Мальцева,  М.П. Аровіна // Сучасні проблеми науки та освіти: матеріали ХІ Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції (Харків, 29 квіт. – 9 трав. 2011 р.): тези доп. – Харків: Українська асоціація “Жінки в науці та освіті”, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2011. – С. 190–191. 4. Хома І.Б. Формування сутності категорії “економічна  захищеність”  та  встановлення  її  взаємозв’язку  зі  структурними  властивостями промислового  підприємства  /  І.Б.  Хома  // Вісник  Національного  університету “Львівська  політехніка” “Менеджмент та підприємництво в Україні: становлення і проблеми розвитку”. – Львів: Видавництво Львівської політехніки. – 2011. – №  714. – С. 265–273. 5. Антикризисное управление: учебник / под ред. проф. Э.М. Короткова. – М.: ИНФРА – М, 2001. – 432 с. 6. Зацеркляний М.М. Основи економічної безпеки: навч. посіб.  /  М.М.  Зацеркляний,  О.Ф.  Мельников.  – К.:  КНТ,  2009.  –  337 с.  7.  Дерев’янко  Д.В.  Економічна стійкість підприємств: інтегральні підходи до оцінювання / Д.В. Дерев’янко // Економіка: зб. наук. праць. – Умань: Національний  університет  садівництва.  –  2010.  – Вип. №  72.  – Ч.  2.  – С.  68–80.  8. Хома  І.Б. Формування та використання систем діагностики економічної захищеності промислового підприємства: [монографія] / І.Б. Хома. – Львів: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2012. – 504 с. 9. Донець Л.І. Економічна безпека підприємства: навч. посіб. / Л.І. Донець, Н.В. Ващенко. – К.: Центр учбової  літератури,  2008.  –  240 с.  10. Лук’янова  В.В. Сучасний  стан теоретичних  основ  діагностики діяльності підприємства / В.В. Лук’янова // Вісник Хмельницького національного університету. – 2009. –  № 3. – Т. 1. – С. 52–58.