Алгоритм компонентного аналізу формульних виразів для систем електронного тестування знань

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Пропонується методика перевірки завдань з математичних дисциплін під час тестування в електронних навчальних середовищах. Розроблено алгоритм компонентного аналізу формульних виразів та їх індексування для автоматичної обробки. Запропонований підхід дає можливість урізноманітнити типи тестових запитань та реалізувати їх перевірку в комп’ютерних системах.

1. AVANESOV, V. (1994) Scientific problems of test knowledge control. – Moscow: Research center (in Russian).

2. ZHARKIH, YU., LYSOCHENKO, S., SUS, B. and TRETYAK, O. (2012) Computer Technologies in Education. – Kyiv. Taras Shevchenko University (in Ukrainian).

3. FIREMATH. (2013) – The MathML Editor. [Electronic Resource]. – Available from: http://www.firemath.info/ – Title from the screen. [Accessed: 19th November 2013].

4. TMYENOVA N.P., SUSE B.B. (2013) Features of computer mathematics testing in e-learning environments // 5th Scientific Conference Preceedings “Innovative computer technologies in higher education”, Tuesday 19th to Thursday 21st November 2013. NULP Lviv (Ukraine), рр. 52-55.