Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронних обчислювальних машин

Ногаль М.В.

Національний університет “Львівська політехніка” кафедра електронних обчислювальних машин

Розглянуто алгоритми додавання і множення в полях Галуа, описано основні принципи побудови суматора і перемножувача згідно з наведеними алгоритмами. Наве- дено функціональні схеми пристроїв, показано доцільність їх описання мовою описання апаратних засобів для подальшої реалізації на ПЛІС.

1. Конечные поля. В 2-х томах. 1988 Лидл Р. Нидеррайтер Г. Перевод на русский язик с дополнениями. – М.: Мир, 1988. 2. IEEE 1363-2000: Standard Specifications For Public Key Cryptography. 2000. The Institute of Electrical and Electronics Engineers, Inc. 3. Алгоритмические основы эллиптической криптографии. 2000. / А.А. Болотов, С.Б. Гашков, А.Б. Фролов, А.А. Часовских. – М.: Энергетический ин-т. 4. Пухальский Г.И., Новосельцева Т.Ф. Цифровые устройства: Учеб. пособие для втузов. – СПб: Политехника, 1996. – 885 с. 5. Пухальский Г.И., Новосельцева Т.Ф. Проектирование дискретных устройств на интегральных микросхемах: Справочник. – М.: Радио и связь, 1990. – 304с.