Побудова та аналіз рекурсивних просторово-часових графів

Грига В.М.

Національний університет ”Львівська політехніка”, кафедра електронних обчислювальних машин

Розглянуто особливості побудови рекурсивного просторово-часового графу на прикладі алгоритму паралельного множення. Проаналізовано часові параметри та затрати обладнання та побудовано часову матрицю суміжностей.

1. Глушков В.М. Синтез цифровых автоматов. – М.: Физматгиз, 1962. 2. Кун С. Матричные процессоры на СБИС. – М.: Мир, 1991. 3. Мельник А.О. Спеціалізовані комп’ютерні системи реального часу. – Львів, 1996. – 53 с. 4. Ерметов Ю.О. Проектування обчислювальних структур на основі просторово- часових графів // Вісн. Хмельницьк. нац. ун-ту. – 2005. – № 2. 5. Цилькер Б.Я.,Орлов С.А. Организация ЭВМ и систем: Учеб. для вузов. – СПб:. Питер, 2006. – 668 с. 6. Поспєлов Д.А. Введение в вычислительные системы. – М.: Сов. радио, 1972. 7. Дунець Р.Б: Аналіз та синтез топологій комп’ютерних видавничо- поліграфічних систем: Монографія. – Львів: НВФ “Українські технології”, 2003. – 192 с .