Подача документів

Для участі у науковому семінарі кандидат(и) повинен відправити до кінця встановленого терміну заявку на участь у семінарі та тези доповіді (українською мовою) на електронну адресу Організаційного комітету (cpsac17@gmail.com). Заявка повинна містити коротку інформацію про учасників (Заявка на участь в семінарі).

Від одного учасника має бути не більше двох доповідей.

Електронну версію тез необхідно надіслати у двох форматах (MS Word) (*.doc) та Adobe Acrobat (*.pdf). Доповіді будуть рецензовані в Програмному комітеті семінару. Повідомлення про прийняття буде розіслано до всіх авторів електронною поштою.

Кращі доповіді, що представлені на семінарі, будуть рекомендовані для публікації в розширеному вигляді у англомовному журналі «Advances in Cyber-Physical Systems» та у Віснику Національного університету «Львівська політехніка» «Комп’ютерні системи та мережі», який входить до переліку фахових видань України.

Програма та матеріали семінару будуть вручені учасникам при реєстрації. Вимоги до оформлення доповідей, призначених для опублікування у електронному збірнику наукових праць семінару, збігаються з вимогами до подання статей у Вісник НУ ЛП «Комп’ютерні системи та мережі»