Програмна реалізація розрахунку форми різальної кромки різьбового різця у залежності від значення величини його переднього кута та діаметра різьби

Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas

Based on the analysis of longitudinal and transverse deviations that occur during screw thread forming proposed application aids automatic calculation of the cutting edge forms of the tool depending on the value of a forward angle and diameter of the thread.

1. Стандарт ГОСТ 632-80 Трубы обсадные и муфты к ним. Технические условия. 2. Онисько О.Р., Борущак Л.О., Копей В.Б. Забезпечення точності виготовлення різьб обсадних труб шляхом застосування параметричного проектування профіля різальної частини різьбонарізних інструментів в середовищі системи програмування Дельфі.// Науковий вісник Івано-франківського національного технічного університету—Івано-Франківськ.— 2009.—№ 2(20).—С. 50-53. 3. Родин П.Р. Металлорежущие инструменты [текст] : [учебник для студентов машиностроительных вузов] / П.Р. Родин.- К. : Вища школа, 1986. — 456с. 4. Стандарт Р50864—96 «Резьбы конические замковые для элементов бурильных колонн». 5. Привалов И. И. Аналитическая геометрия [текст] : [учебник для студентов технических вузов] /И.И.Привалов —М.: Наука,1965 — 272с.