Метод ідентифікації захищених бланків цінних паперів на основі апарату ateb-функцій

Назаркевич М.А.

Розроблено метод ідентифікації друкованих захищених документів з нанесеними на них захисними сітками у вигляді гільйошів. Графічним примітивом для гільйошів у даній розробці є графік Ateb-функції. Такий метод дає можливість ідентифікувати документ.

[1]    Про затвердження Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку №04-306, 30.09.1991.
 [2]    Назаркевич М. Ідентифікація друкованих документів захищених на основі Ateb-функцій / М. Назаркевич, І. Вербенко // Комп’ютерні технології друкарства. Збірник наукових праць. — 2011. —  № 25. — С. 248 - 256.
[3]    М.А.Назаркевич Ідентифікація друкованих документів засобами Ateb-функцій/  М.А. Назаркевич // Поліграфія і видавнича справа. м. Львів, № 2 (54). 2011 С. 149-154.
 [4]    Дронюк І.,  Мавко М., Назаркевич М. Створення  графічної  бази  даних  елементарних періодичних ATEB-функцій/ І.Дронюк, М. Мавко, М.Назаркевич  //Вісник Державного університету “Львівська політехніка” Комп’ютерні науки та інформаційні технології – м. Львів, № 616.  2008. С.98-105.
[5]    Назаркевич М.А. Методи підвищення ефективності поліграфічного захисту засобами Ateb-функцій монографія / М.А.Назаркевич. — Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2011. — 188 с.
[6]    Крашенинников В. Р. Основы теории обработки изображений / В. Р.Крашенинников– Ульяновск: УлГТУ, 2003. – 150 c.