Аналітична модель web-кешування локальної мережі на основі протоколу WCCP

2008;
: pp. 85 - 89

О. Кузьмін

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Запропоновано аналітичну модель для дослідження процесів WEB-кешування на основі протоколу WCCP. Наведені результати моделювання клієнтської частини WEB- системи з використанням мережевого кеш-процесора та за його відсутності.

In this work analytical model for process analysis of WEB-caching based on WCCP protocol is suggested. The results of simulation of WEB-system’s client part in the presence of network cache-processor and in its absence are given.

1. Cisco Systems, и др. Руководство по технологиям объединенных сетей, 3-е издание. : Пер. с англ. – М.: Издательский дом “Вильямс”, 2002.
  2. Производительность Web-служб. Анализ, оценка и  планирование:  Пер.  с  англ./  Дэниел  А.  Менаске,  Виргилио  А.  Ф.  Альмейда.  –  СПб:  ООО «ДиаСофтЮП», 2003. – 480 с.
  3. M. R. Stadelman, “UNIXWeb Server Performance Analysis”, Proc. 1996 Comput. Measurement Group Conf., San Diego, California, Dec. 8-13, 1996, pp.1026-1033.