Ідентифікація параметрів моделі руху поїзда

2008;
: pp. 105 - 110

Р. Шпакович

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України

Здійснено числові дослідження впливу основних факторів на режимні і енерго- витратні параметри руху поїзда. Основним розглянутим в роботі параметром, для якого запропоновано алгоритм ідентифікації, є тягові характеристики. Проведені дослідження дали можливість запропонувати підхід до побудови системи оперативного керування рухом поїзда.

The computational investigation of basic factors that have influence on operating conditions and energy parameters of train motion is shown in the paper. The basic parameters considered in the paper are hauling characteristics. The algorithm of identification of these parameters is proposed. Conducted investigation allows us to construct the train motion operative control system.

1. Деев  В.В.,  Ильин  Г.А.,  Афонин  Г.С.  Тяга  поездов.  –        М.:  Транспорт,  1989.  –  264  с.
  2. Афанасьев В.Н. Математическая теория конструирования систем управления. – М.: Высш. школа, 2003. – 614 с.