Розроблення інформаційної технології для аналізу та синтезу МЕМС

2008;
: pp. 175 - 182

В. Теслюк

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра САП

Розроблено структурну схему інформаційної технології для аналізу та синтезу мікроелектромеханічних систем, яка ґрунтується на використанні блочно-ієрархічного підходу до розроблення інтегральних структур, визначено основні особливості багато- рівневої розробки МЕМС та вдосконалено бібліотеку математичних моделей.

The block diagram of information technology for analysis and synthesis of the microelectromechanical systems based on the utilizing block and hieratical approach to development of integral structures is developed, essential features of multilevel development of MEMS is formed and library of mathematical models is improved.

1. Лысенко И. Е. Проектирование сенсорных и актюаторных элементов микросистемной техники. — Таганрог: Изд-во ТРТУ, 2005. — 103 с.
  2. Микроэлектромеханические устройства в радиотехнике и системах телекоммуникаций: Учеб. пособие / Ф. Ф. Колпаков, Н. Г. Борзяк, В. И. Кортунов. — Харьков: Нац. аэрокосм. ун-т «Харьк. авиац. ин-т», 2006. — 82 с.
  3. Варадан, К. Виной, К. Джозе. ВЧ МЭМС и их применение. — М.: Техносфера, 2004. — 528 с.
  4. Норенков И. П. Основы теории и проектирования САПР. — М.: Высш. шк., 1990. — 334 с.
  5. Teslyuk V., Pereyma M., Karkulyovskyy V., Lobur M. Features of microelectromechanical systems design // Proc. of the 2nd Inter. Conf. of Young Scientists «Perspective Technologies and Methods in MEMS Design» (MEMSTECH 2006). — Lviv–Polyana, Ukraine, 2006. — P. 67–70.
  6. Teslyuk V., Lobur M., Denysyuk P., Kolesnyk K. Methodology of the Automated МЕМS Design. // Proc.of the IIId International Conference of Young Scientists MEMSTECH’2007, May, 23-26, Lviv, Polyana, 84–85.
  7. Системы автоматизированного проекти- рования: Учеб. пособие для вузов: В 9 кн. / И. П. Норенков. Кн. 1. Принципы построения и структура. — М.: Высш. шк., 1986. — 127 с.
  8. Коваль В.О., Лобур М. В. Автоматизация технологического моделирования полупроводниковых ИС: Учебн. пособие. — Львов: ЛПИ, 1987. — 84 с.
  9. Лобур М. В., Теслюк В.М., Денисюк П. Ю. Побудова бібліотеки математичних моделей для проектування елементів вбудованих систем // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка»: Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології, 2005. — № 521. — С. 101–103.
  10. Denysyuk P., Teslyuk V., Khimich I., Farmaga I. XML application for microfluidic devices description // Proc. of the IX-th Intern. Conf. on The Experience of Designing and Application of CAD Systems in Microelectronics (CADSM’2007). — Lviv — Polyana, 2007. — P. 567–569.
  11. Денисюк П. Ю. Застосування XML-формату для опису конструкцій гідравлічних МЕМС // Збірник наукових праць Української академії друкарства «Комп’ютерні технології друкарства». — 2007. — № 17. — С. 93–99.