Підвищення ефективності механізмів пошуку в базах даних на основі К-дерев

2012;
: pp. 53 - 57

В. Мухін, Я. Корнага, Л. Снєгірєв

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», кафедра обчислювальної техніки

Запропоновано новий вид дерев для побудови індексів таблиць баз даних: К-дерева. Проведено експериментальне порівняння з В+-деревами з дослідження ефективності використання К-дерев для пошуку в базах даних.

There are suggested the new type of trees for database tables indexes forming: K-trees. The experimental researches for the B+-trees and K-trees features are performed. The researches show that the K-trees ensure the improvement of the data search.

1. Реймонд Ф. Базы данных. Проектирование и разработка / Ф. Реймонд, Д. Джон, В.С. Крейг. – М.: НТ Пресс, 2007. – 592 с.
  2. Реймонд Ф. Проектирование и разработка баз данных. Визуальный подход / Ф. Реймонд, Д. Джон, В.С. Крейг. – М.: НТ Пресс, 2007. – 592 с.
  3. Ролланд Ф. Основные концепции баз данных / Ф. Ролланд. – М.: Вильямс, 2008. – 256 с.
  4. Мишра С. Секреты Oracle SQL / С. Мишра, А. Бьюли. – М.: Симбо, 2009. – 368 с.
  5. Бьюли А. Изучаем SQL / А. Бьюли. – М.: Символ- Плюс, 2007. – 312 с.
  6. Макдональд К. Oracle PL/SQL для профессионалов. Практические решение / К. Макдональд, Х. Кац. – М.: ДиаСофтЮп, 2005. – 560 с.
  7. Шварц Б. Оптимизацыя производительнос- ти баз данных / Б. Шварц, П. Зайцев, В. Ткаченко. – М.: Символ-Плюс, 2010. – 832 с.