7 - 8 червня, 2018


IV Українсько-польський науковий форум «Транскордонне співробітництво та спільний європейський простір: теорія, практика і нові можливості»

Forum-ua-pl-4

Львів, Україна

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в ІV Українсько-польському науковому форумі, який відбудеться у м. Львові 7-8 червня 2018 року. Форум є спільним проектом Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» (Україна) та Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща). Щорічний науковий захід став ефективною платформою для налагодження українсько-польських взаємин у межах освітньо-наукового простору, інститутів громадянського суспільства та органів державної влади різного рівня.

Ратифікація угоди про асоціацію та запровадження безвізового режиму між ЄС та Україною відкривають нові можливості для розвитку українсько-польської співпраці.

Цьогорічний форум має своєю метою обговорення актуальних проблем політичного, економічного, безпекового, екологічного та соціокультурного вимірів транскордонного співробітництва, його ролі у розбудові спільного європейського простору, а також
вироблення пропозицій до реалізації євроінтеграційних прагнень України та посилення українсько-польської співпраці.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Останні новини

Червень, 01

ПРОГРАМА

ІV Українсько-польський науковий форум

ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ТА...

Травень, 23

Національний контактний пункт «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри» Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки...