Критерії оцінки аерокосмічних зображень для кадастрових робіт

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет "Львівська політехніка"

Запропоновано три головні критерії, на підставі яких можна рекомендувати (або не рекомендувати) використовувати аеро-і / або космічні зображення для формування картографічної складової кадастрових робот.

1. Державний Комітет України по земельних ресурсах Проект видачі державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток систем кадастру. Позика №4709-UA, Київ. 2006.
  2. Перович Л.М. Теоретичні засади функціонування кадастрової системи в Україні//Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: Зб. наук, пр.- Львів, 2006.-С. 55-64.
  3. Дорожинський О.Л., Почкін С.В., Дорожинська О.О. До питання визначення площ і вартості земельних ділянок за матеріалами космічного знімання// Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: Зб. наук. пр. - Львів, 2007. - С. 248­-255.
  4. Дорожинський О.Л. Основи фотограмметрії//Підручник для студентів ВНЗ. Вид­-во НУ «Львівська політехніка» - Львів, 2003. С. 196.
  5. Butowtt I., Kjczynski R.  Photogrammetry // Military University of Technology -Warsaw, 2003. S. 375.
  6. Kurczynski Z., Preuss R. The concept of creating the orthophotomap of Poland for the needs of the system of identifying relational activities - LP1S.  Chance and confession // GEODETA, № 8 (87) - Warczawa, 2002. S. 6-10.
  7. Сторінки INTERNET: www, disitalslobe. com Space imaging North America: www. spaceimaging. com Orbimage: www. Orbimage, com